Archiwum - Numer 1/2013 - CULTAN: nawożenie inne niż wszystkie
CULTAN: nawożenie inne niż wszystkie
Fragment artykułu

Chyba wszyscy rolnicy znają technikę nawożenia azotem przy pomocy rozsiewacza nawozów - tu generalnie zasada jest prosta: nawóz spada na tarcze, które go równomierne rozrzucają po powierzchni pola. W dużej części gospodarstw stosuje się również nawożenie płynnymi nawozami, wtedy rozprowadzane są one po powierzchni pola za pomocą specjalnych dysz lub węży montowanych do belki opryskiwacza. Ci rolnicy, którzy mają siewniki z podsiewem nawozu, mogą stosować stałe lub płynne nawożenie pod korzenie rosliny podczas siewu. Jednak ilu rolników słyszało o metodzie nawożenia CULTAN?

Pobierz artykuł
Aby pobrać artykuł należy:Reklamacje Regulamin
  • Wysłać SMS o treści AP.ARTBP na numer 73068. Koszt wysłania wiadomości SMS wynosi 3,69 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy wpisać w oznaczonym polu.
    LUB
  • Dokonać przelewu za pośrednictwem Dotpay w wysokości 2,00 PLN brutto. Po zrealizowaniu płatności otrzymasz kod, który należy wpisać w oznaczonym polu. Kod dostępu zostanie wyświetlony na ekranie oraz wysłany na podany podczas realizacji płatności adres e-mail. Kliknij na logo "Zapłać online przez Dotpay", aby dokonać przelewu.
Pobranie artykułu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.


Usługa SMS dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Usługi Premium SMS dostarcza i obsługuje system Dotpay.Właściciel:
Oficyna Wydawnicza "OIKOS" Sp. z o.o.
ul. Kaliska 1/7
02-316 Warszawa
NIP: 118-00-09-226
Kontakt:
Dział prenumeraty:
tel.: 22 659 36 50
fax: 22 833 66 49
e-mail: prenumerata@oikos.net.pl