Archiwum - Numer 2/2014 - Siew bezpośredni w niebezpieczeństwie
Siew bezpośredni w niebezpieczeństwie
Fragment artykułu

/Korespondencje z Niemiec/ Wyeliminowanie pługa z uprawy i stosowanie tzw. wąskich płodozmianów sprzyja pojawieniu się na polach wieloletnich chwastów jedno- i dwuliściennych. Najczęściej stosowane na świecie herbicydy totalne, zawierające glifosat są obecnie negatywnie oceniane. Jednak przy zachowaniu zasad prawidłowego aplikowania tych środków, ich krytyka może okazać się bezpodstawna.

Pobierz artykuł
Aby pobrać artykuł należy:Reklamacje Regulamin
  • Wysłać SMS o treści AP.ARTBP na numer 73068. Koszt wysłania wiadomości SMS wynosi 3,69 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy wpisać w oznaczonym polu.
    LUB
  • Dokonać przelewu za pośrednictwem Dotpay w wysokości 2,00 PLN brutto. Po zrealizowaniu płatności otrzymasz kod, który należy wpisać w oznaczonym polu. Kod dostępu zostanie wyświetlony na ekranie oraz wysłany na podany podczas realizacji płatności adres e-mail. Kliknij na logo "Zapłać online przez Dotpay", aby dokonać przelewu.
Pobranie artykułu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.


Usługa SMS dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Usługi Premium SMS dostarcza i obsługuje system Dotpay.Właściciel:
Oficyna Wydawnicza "OIKOS" Sp. z o.o.
ul. Kaliska 1/7
02-316 Warszawa
NIP: 118-00-09-226
Kontakt:
Dział prenumeraty:
tel.: 22 659 36 50
fax: 22 833 66 49
e-mail: prenumerata@oikos.net.pl