Archiwum - Numer 3/2014 - Bobik, groch i łubin czyli co dają strączkowe?
Bobik, groch i łubin czyli co dają strączkowe?
Fragment artykułu
Rozluźnienie płodozmianu, wyjatkowa zawartość przedplonu i bardzo cenna pasza bogata w białko - to podstawowe argumenty przemawiające za uprawą strączkowych także w tradycyjnych gospodarstwach rolnych. Jednak to nie wszystkie powody, dla których rolnicy uprawiają gatunki roślin strączkowych. Przyjrzyjmy się, na co jeszcze zwracają uwagę nasi zachodni sąsiedzi.
Pobierz artykuł
Aby pobrać artykuł należy:Reklamacje Regulamin
  • Wysłać SMS o treści AP.ARTBP na numer 73068. Koszt wysłania wiadomości SMS wynosi 3,69 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy wpisać w oznaczonym polu.
    LUB
  • Dokonać przelewu za pośrednictwem Dotpay w wysokości 2,00 PLN brutto. Po zrealizowaniu płatności otrzymasz kod, który należy wpisać w oznaczonym polu. Kod dostępu zostanie wyświetlony na ekranie oraz wysłany na podany podczas realizacji płatności adres e-mail. Kliknij na logo "Zapłać online przez Dotpay", aby dokonać przelewu.
Pobranie artykułu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.


Usługa SMS dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Usługi Premium SMS dostarcza i obsługuje system Dotpay.Właściciel:
Oficyna Wydawnicza "OIKOS" Sp. z o.o.
ul. Kaliska 1/7
02-316 Warszawa
NIP: 118-00-09-226
Kontakt:
Dział prenumeraty:
tel.: 22 659 36 50
fax: 22 833 66 49
e-mail: prenumerata@oikos.net.pl