Archiwum - Numer 4/2014 - Kukurydza z wsiewką - prawdziwy greening
Kukurydza z wsiewką - prawdziwy greening
Fragment artykułu
W reformie wspólnej polityki rolnej zwraca się uwagę na ekologiczne zazielenianie, czyli greening, które jest podstawą do starań o dopłaty bezpośrednie. Ma ono duże znaczenie w zachowaniu składników odżywczych, ochronie wód, ograniczaniu erozji czy wiązaniu CO2. W ramach ścisłego płodozmianu kukurydzy cele te można osiągnąć poprzez wysiew trawy we wsiewce międzyplonowej.
Pobierz artykuł
Aby pobrać artykuł należy:Reklamacje Regulamin
  • Wysłać SMS o treści AP.ARTBP na numer 73068. Koszt wysłania wiadomości SMS wynosi 3,69 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy wpisać w oznaczonym polu.
    LUB
  • Dokonać przelewu za pośrednictwem Dotpay w wysokości 2,00 PLN brutto. Po zrealizowaniu płatności otrzymasz kod, który należy wpisać w oznaczonym polu. Kod dostępu zostanie wyświetlony na ekranie oraz wysłany na podany podczas realizacji płatności adres e-mail. Kliknij na logo "Zapłać online przez Dotpay", aby dokonać przelewu.
Pobranie artykułu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.


Usługa SMS dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Usługi Premium SMS dostarcza i obsługuje system Dotpay.Właściciel:
Oficyna Wydawnicza "OIKOS" Sp. z o.o.
ul. Kaliska 1/7
02-316 Warszawa
NIP: 118-00-09-226
Kontakt:
Dział prenumeraty:
tel.: 22 659 36 50
fax: 22 833 66 49
e-mail: prenumerata@oikos.net.pl