Archiwum - Numer 4/2015 - Gospodarka wodna w pasowej uprawie gleby
Gospodarka wodna w pasowej uprawie gleby
Fragment artykułu
Zmiany klimatyczne, których jesteśmy świadkami, skłaniają nas do poszukiwania nowoczesnych technologii produkcji roślinnej umożliwiających zarządzanie gospodarką wodną gleby. W praktyce rolniczej istnieją dwie opcje rozwiązywania łączących się z nią problemów. Pierwszą jest stosowanie nawadniania – metoda bardzo skuteczna, niestety generująca znaczne koszty, które ograniczają powszechność jej wykorzystania. Drugim sposobem podejścia do problemu gospodarki wodnej jest wdrażanie nowoczesnych systemów uprawy roli. 
Pobierz artykuł
Aby pobrać artykuł należy:Reklamacje Regulamin
  • Wysłać SMS o treści AP.ARTBP na numer 73068. Koszt wysłania wiadomości SMS wynosi 3,69 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy wpisać w oznaczonym polu.
    LUB
  • Dokonać przelewu za pośrednictwem Dotpay w wysokości 2,00 PLN brutto. Po zrealizowaniu płatności otrzymasz kod, który należy wpisać w oznaczonym polu. Kod dostępu zostanie wyświetlony na ekranie oraz wysłany na podany podczas realizacji płatności adres e-mail. Kliknij na logo "Zapłać online przez Dotpay", aby dokonać przelewu.
Pobranie artykułu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.


Usługa SMS dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Usługi Premium SMS dostarcza i obsługuje system Dotpay.Właściciel:
Oficyna Wydawnicza "OIKOS" Sp. z o.o.
ul. Kaliska 1/7
02-316 Warszawa
NIP: 118-00-09-226
Kontakt:
Dział prenumeraty:
tel.: 22 659 36 50
fax: 22 833 66 49
e-mail: prenumerata@oikos.net.pl