Archiwum - Numer 5/2016 - Pierwszy w okolicy
Pierwszy w okolicy
Fragment artykułu
„Kto podle sąsiada chorego mieszka, sam się chorować nauczy” – to stare polskie przysłowie nie brzmi zbyt optymistycznie, ale jeśli przyjąć, że „chorobą” jest uprawa bezorkowa, to nabiera zupełnie innego, pozytywnego znaczenia. Co zrobić w sytuacji, gdy okoliczni rolnicy pracują w technologii orkowej? Z reguły nie mamy innego wyjścia jak: zakasać rękawy i na własną rękę rozpocząć przygodę z nową technologią. Tak właśnie postąpił rolnik, o którym piszemy w kolejnym reportażu „Z praktyki”.
 

W artykule między innymi:

- Własne doświadczenia
- Wiedza z internetu
- Plon zależy od wody
- Prosta sprawa
- ...
 

Damian Paduch pierwszy w swojej okolicy
rozpoczął doświadczenia z uprawą bezorkową.
Po dwóch latach prób porzucił pług i nie zamierza
do niego wracać.
Pobierz artykuł
Aby pobrać artykuł należy:Reklamacje Regulamin
  • Wysłać SMS o treści AP.ARTBP na numer 73068. Koszt wysłania wiadomości SMS wynosi 3,69 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy wpisać w oznaczonym polu.
    LUB
  • Dokonać przelewu za pośrednictwem Dotpay w wysokości 2,00 PLN brutto. Po zrealizowaniu płatności otrzymasz kod, który należy wpisać w oznaczonym polu. Kod dostępu zostanie wyświetlony na ekranie oraz wysłany na podany podczas realizacji płatności adres e-mail. Kliknij na logo "Zapłać online przez Dotpay", aby dokonać przelewu.
Pobranie artykułu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.


Usługa SMS dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Usługi Premium SMS dostarcza i obsługuje system Dotpay.Właściciel:
Oficyna Wydawnicza "OIKOS" Sp. z o.o.
ul. Kaliska 1/7
02-316 Warszawa
NIP: 118-00-09-226
Kontakt:
Dział prenumeraty:
tel.: 22 659 36 50
fax: 22 833 66 49
e-mail: prenumerata@oikos.net.pl