Archiwum - Numer 1/2017 - Międzyplony ścierniskowe a uprawa buraka cukrowego
Międzyplony ścierniskowe a uprawa buraka cukrowego
Fragment artykułu
W ostatnich latach został zintensyfikowany proces koncentracji uprawy buraka cukrowego w pobliżu cukrowni. To niewątpliwie przyczyniło się do postępującego zwiększania udziału buraka cukrowego w płodozmianie (trzyletnia rotacja roślin) – obok zbóż, a najczęściej kukurydzy. Taka struktura produkcji roślinnej, prowadzonej z reguły bez stosowania obornika, powoduje niekorzystne zmiany w glebie i znaczny spadek jej zdolności produkcyjnych.
Pobierz artykuł
Aby pobrać artykuł należy:Reklamacje Regulamin
  • Wysłać SMS o treści AP.ARTBP na numer 73068. Koszt wysłania wiadomości SMS wynosi 3,69 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy wpisać w oznaczonym polu.
    LUB
  • Dokonać przelewu za pośrednictwem Dotpay w wysokości 2,00 PLN brutto. Po zrealizowaniu płatności otrzymasz kod, który należy wpisać w oznaczonym polu. Kod dostępu zostanie wyświetlony na ekranie oraz wysłany na podany podczas realizacji płatności adres e-mail. Kliknij na logo "Zapłać online przez Dotpay", aby dokonać przelewu.
Pobranie artykułu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.


Usługa SMS dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Usługi Premium SMS dostarcza i obsługuje system Dotpay.Właściciel:
Oficyna Wydawnicza "OIKOS" Sp. z o.o.
ul. Kaliska 1/7
02-316 Warszawa
NIP: 118-00-09-226
Kontakt:
Dział prenumeraty:
tel.: 22 659 36 50
fax: 22 833 66 49
e-mail: prenumerata@oikos.net.pl