Archiwum - Numer 2/2017 - Słodyszek i chowacz – najgroźniejsze szkodniki rzepaku
Słodyszek i chowacz – najgroźniejsze szkodniki rzepaku
Fragment artykułu
Czy oziminy dobrze przetrwały zimę? Jaka będzie presja ze strony szkodników? Jakie insektycydy okażą się efektywne w ich zwalczaniu? Takie pytania zadaje sobie rolnik uprawiający rzepak na koniec okresu zimowego. Niestety, od lat zwiększa się presja szkodników i ich odporność na substancje aktywne preparatów. Skuteczność pyretroidów maleje, i to nie tylko w przypadku słodyszka rzepakowca. W walce z tymi szkodnikami konieczne jest przestrzeganie progów zwalczania, zmienianie substancji aktywnej i stosowanie pełnych dawek preparatów.
Pobierz artykuł
Aby pobrać artykuł należy:Reklamacje Regulamin
  • Wysłać SMS o treści AP.ARTBP na numer 73068. Koszt wysłania wiadomości SMS wynosi 3,69 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy wpisać w oznaczonym polu.
    LUB
  • Dokonać przelewu za pośrednictwem Dotpay w wysokości 2,00 PLN brutto. Po zrealizowaniu płatności otrzymasz kod, który należy wpisać w oznaczonym polu. Kod dostępu zostanie wyświetlony na ekranie oraz wysłany na podany podczas realizacji płatności adres e-mail. Kliknij na logo "Zapłać online przez Dotpay", aby dokonać przelewu.
Pobranie artykułu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.


Usługa SMS dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Usługi Premium SMS dostarcza i obsługuje system Dotpay.Właściciel:
Oficyna Wydawnicza "OIKOS" Sp. z o.o.
ul. Kaliska 1/7
02-316 Warszawa
NIP: 118-00-09-226
Kontakt:
Dział prenumeraty:
tel.: 22 659 36 50
fax: 22 833 66 49
e-mail: prenumerata@oikos.net.pl