Archiwum - Numer 2/2017 - Trzecia droga
Trzecia droga
Fragment artykułu
Wydawać by się mogło, że w dzisiejszym świecie są tylko dwie drogi prowadzące do rozwoju czy też – jak niektórzy do tego podchodzą – regresu rolnictwa. Pierwsza z nich to dążenie do nieustannego zwiększania plonów przy użyciu coraz większych ilości szeroko pojętej chemii. Druga natomiast polega na powrocie do uprawy ekologicznej, w której rolnik stosuje tylko środki naturalne, nieprzetworzone technologicznie. Jednak istnieje jeszcze trzecia droga, dla zwolenników pozostałych dwóch – trochę niewygodna i wręcz niewiarygodna.
Pobierz artykuł
Aby pobrać artykuł należy:Reklamacje Regulamin
  • Wysłać SMS o treści AP.ARTBP na numer 73068. Koszt wysłania wiadomości SMS wynosi 3,69 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy wpisać w oznaczonym polu.
    LUB
  • Dokonać przelewu za pośrednictwem Dotpay w wysokości 2,00 PLN brutto. Po zrealizowaniu płatności otrzymasz kod, który należy wpisać w oznaczonym polu. Kod dostępu zostanie wyświetlony na ekranie oraz wysłany na podany podczas realizacji płatności adres e-mail. Kliknij na logo "Zapłać online przez Dotpay", aby dokonać przelewu.
Pobranie artykułu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.


Usługa SMS dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Usługi Premium SMS dostarcza i obsługuje system Dotpay.Właściciel:
Oficyna Wydawnicza "OIKOS" Sp. z o.o.
ul. Kaliska 1/7
02-316 Warszawa
NIP: 118-00-09-226
Kontakt:
Dział prenumeraty:
tel.: 22 659 36 50
fax: 22 833 66 49
e-mail: prenumerata@oikos.net.pl