Archiwum - Numer 3/2017 - Jak poprawić efektywność fungicydów zbożowych?
Jak poprawić efektywność fungicydów zbożowych?
Fragment artykułu
Blisko 70-procentowy udział zbóż w strukturze zasiewów w Polsce sprawia, że w większości gospodarstw przypadają one w zmianowaniu po sobie co najmniej jeden raz. Połączenie słabych polskich gleb z nieodpowiednim przyrodniczo następstwem roślin powoduje, że konkurencyjność naszego rolnictwa w porównaniu z krajami Europy Zachodniej jest znacznie niższa. Dlatego należy podjąć wszelkie możliwe działania zmierzające do redukcji ponoszonych kosztów przez gospodarstwa rolne, ale bez strat w jakości i wysokości plonów. Jedną z takich możliwości jest racjonalne i zgodne z ich przeznaczeniem stosowanie środków ochrony roślin.
Pobierz artykuł
Aby pobrać artykuł należy:Reklamacje Regulamin
  • Wysłać SMS o treści AP.ARTBP na numer 73068. Koszt wysłania wiadomości SMS wynosi 3,69 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy wpisać w oznaczonym polu.
    LUB
  • Dokonać przelewu za pośrednictwem Dotpay w wysokości 2,00 PLN brutto. Po zrealizowaniu płatności otrzymasz kod, który należy wpisać w oznaczonym polu. Kod dostępu zostanie wyświetlony na ekranie oraz wysłany na podany podczas realizacji płatności adres e-mail. Kliknij na logo "Zapłać online przez Dotpay", aby dokonać przelewu.
Pobranie artykułu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.


Usługa SMS dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Usługi Premium SMS dostarcza i obsługuje system Dotpay.Właściciel:
Oficyna Wydawnicza "OIKOS" Sp. z o.o.
ul. Kaliska 1/7
02-316 Warszawa
NIP: 118-00-09-226
Kontakt:
Dział prenumeraty:
tel.: 22 659 36 50
fax: 22 833 66 49
e-mail: prenumerata@oikos.net.pl