Archiwum - Numer 3/2017 - Nie całkiem bez pługa
Nie całkiem bez pługa
Fragment artykułu
Z reguły w naszych reportażach przedstawiamy rolników, którzy zupełnie zrezygnowali z pługa i przestawili się na system uprawy bezorkowej. Staramy się także przekazywać ich doświadczenia w taki sposób, by nasi czytelnicy mogli czerpać z nich informacje i łatwiej wdrażali zmiany w swoich gospodarstwach. Jednak – jak to w życiu bywa – czasem trzeba nagiąć ustalone wcześniej zasady i pójść na pewne ustępstwa. Tak jest tym razem. Bohater niniejszego reportażu, pomimo tego że używa od czasu do czasu pługa, wydał się nam na tyle interesujący, że postanowiliśmy przybliżyć jego sposób gospodarowania. 
Pobierz artykuł
Aby pobrać artykuł należy:Reklamacje Regulamin
  • Wysłać SMS o treści AP.ARTBP na numer 73068. Koszt wysłania wiadomości SMS wynosi 3,69 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy wpisać w oznaczonym polu.
    LUB
  • Dokonać przelewu za pośrednictwem Dotpay w wysokości 2,00 PLN brutto. Po zrealizowaniu płatności otrzymasz kod, który należy wpisać w oznaczonym polu. Kod dostępu zostanie wyświetlony na ekranie oraz wysłany na podany podczas realizacji płatności adres e-mail. Kliknij na logo "Zapłać online przez Dotpay", aby dokonać przelewu.
Pobranie artykułu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.


Usługa SMS dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Usługi Premium SMS dostarcza i obsługuje system Dotpay.Właściciel:
Oficyna Wydawnicza "OIKOS" Sp. z o.o.
ul. Kaliska 1/7
02-316 Warszawa
NIP: 118-00-09-226
Kontakt:
Dział prenumeraty:
tel.: 22 659 36 50
fax: 22 833 66 49
e-mail: prenumerata@oikos.net.pl