Archiwum - Numer 3/2017 - Rzepak prosto w ściernisko
Rzepak prosto w ściernisko
Fragment artykułu
Jeszcze kilkanaście, a może nawet kilka lat temu wszelkie opracowania dotyczące uprawy rzepaku ozimego zalecały, aby jego siew był przeprowadzany tylko w dobrze doprawioną i pozbawioną resztek pożniwnych glebę. Duńska firma HE-VA postanowiła nie sugerować się żadnymi rozprawami i skonstruowała maszynę, dzięki której można wysiewać rzepak i inne rośliny poplonowe prosto w ściernisko. 
Pobierz artykuł
Aby pobrać artykuł należy:Reklamacje Regulamin
  • Wysłać SMS o treści AP.ARTBP na numer 73068. Koszt wysłania wiadomości SMS wynosi 3,69 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy wpisać w oznaczonym polu.
    LUB
  • Dokonać przelewu za pośrednictwem Dotpay w wysokości 2,00 PLN brutto. Po zrealizowaniu płatności otrzymasz kod, który należy wpisać w oznaczonym polu. Kod dostępu zostanie wyświetlony na ekranie oraz wysłany na podany podczas realizacji płatności adres e-mail. Kliknij na logo "Zapłać online przez Dotpay", aby dokonać przelewu.
Pobranie artykułu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.


Usługa SMS dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Usługi Premium SMS dostarcza i obsługuje system Dotpay.Właściciel:
Oficyna Wydawnicza "OIKOS" Sp. z o.o.
ul. Kaliska 1/7
02-316 Warszawa
NIP: 118-00-09-226
Kontakt:
Dział prenumeraty:
tel.: 22 659 36 50
fax: 22 833 66 49
e-mail: prenumerata@oikos.net.pl