Archiwum - Numer 4/2017 - Liczy się pomysł
Liczy się pomysł
Fragment artykułu
Tym razem przenosimy się na Mazowsze, gdzie gospodaruje kolejny uczestnik naszej akcji „Rolnik konstruktor”. Pan Marcin Ołdakowski uprawą bezpłużną zainteresował się przypadkowo. Postanowił wprowadzić ją na swoje pola, jednak pierwsze próby z wykorzystaniem własnoręcznie zbudowanej maszyny nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Mimo początkowego niepowodzenia, przed kolejnym sezonem rolnikowi udało się wyeliminować błędy konstrukcyjne i od trzech lat z sukcesem uprawia rolę pod kukurydzę swoją maszyną. 
Pobierz artykuł
Aby pobrać artykuł należy:Reklamacje Regulamin
  • Wysłać SMS o treści AP.ARTBP na numer 73068. Koszt wysłania wiadomości SMS wynosi 3,69 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy wpisać w oznaczonym polu.
    LUB
  • Dokonać przelewu za pośrednictwem Dotpay w wysokości 2,00 PLN brutto. Po zrealizowaniu płatności otrzymasz kod, który należy wpisać w oznaczonym polu. Kod dostępu zostanie wyświetlony na ekranie oraz wysłany na podany podczas realizacji płatności adres e-mail. Kliknij na logo "Zapłać online przez Dotpay", aby dokonać przelewu.
Pobranie artykułu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.


Usługa SMS dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Usługi Premium SMS dostarcza i obsługuje system Dotpay.Właściciel:
Oficyna Wydawnicza "OIKOS" Sp. z o.o.
ul. Kaliska 1/7
02-316 Warszawa
NIP: 118-00-09-226
Kontakt:
Dział prenumeraty:
tel.: 22 659 36 50
fax: 22 833 66 49
e-mail: prenumerata@oikos.net.pl