Archiwum - Numer 4/2017 - Nowoczesna hodowla roślin z firmą DANKO
Nowoczesna hodowla roślin z firmą DANKO
Fragment artykułu
Firma DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o., której siedziba znajduje się w Choryni 
k. Kościana, jest czołowym hodowcą i producentem materiału siewnego w Polsce. Działalność przedsiębiorstwa koncentruje się wokół hodowli nowych odmian roślin uprawnych, produkcji nasion elitarnych oraz zarodowej hodowli bydła mlecznego. O ofercie firmy, programach hodowlanych i kierunkach badań rozmawiam z dyrektorem ds. sprzedaży i marketingu dr. Dariuszem Majchrzyckim.
Pobierz artykuł
Aby pobrać artykuł należy:Reklamacje Regulamin
  • Wysłać SMS o treści AP.ARTBP na numer 73068. Koszt wysłania wiadomości SMS wynosi 3,69 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy wpisać w oznaczonym polu.
    LUB
  • Dokonać przelewu za pośrednictwem Dotpay w wysokości 2,00 PLN brutto. Po zrealizowaniu płatności otrzymasz kod, który należy wpisać w oznaczonym polu. Kod dostępu zostanie wyświetlony na ekranie oraz wysłany na podany podczas realizacji płatności adres e-mail. Kliknij na logo "Zapłać online przez Dotpay", aby dokonać przelewu.
Pobranie artykułu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.


Usługa SMS dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Usługi Premium SMS dostarcza i obsługuje system Dotpay.Właściciel:
Oficyna Wydawnicza "OIKOS" Sp. z o.o.
ul. Kaliska 1/7
02-316 Warszawa
NIP: 118-00-09-226
Kontakt:
Dział prenumeraty:
tel.: 22 659 36 50
fax: 22 833 66 49
e-mail: prenumerata@oikos.net.pl