Archiwum - Numer 5/2017 - Skrzyp polny – uciążliwy intruz na polu
Skrzyp polny – uciążliwy intruz na polu
Fragment artykułu
Skrzyp polny jest jednym z najczęściej występujących chwastów w naszej strefie klimatycznej. Uchodzi za roślinę uporczywą, dość odporną na różne metody zwalczania. Stanowi zagrożenie dla roślin uprawnych, ponieważ konkuruje z nimi o wodę i składniki mineralne. Ponadto dorosłe rośliny mogą osiągać nawet 50 cm wysokości i wpływać na zacienienie upraw.
Pobierz artykuł
Aby pobrać artykuł należy:Reklamacje Regulamin
  • Wysłać SMS o treści AP.ARTBP na numer 73068. Koszt wysłania wiadomości SMS wynosi 3,69 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy wpisać w oznaczonym polu.
    LUB
  • Dokonać przelewu za pośrednictwem Dotpay w wysokości 2,00 PLN brutto. Po zrealizowaniu płatności otrzymasz kod, który należy wpisać w oznaczonym polu. Kod dostępu zostanie wyświetlony na ekranie oraz wysłany na podany podczas realizacji płatności adres e-mail. Kliknij na logo "Zapłać online przez Dotpay", aby dokonać przelewu.
Pobranie artykułu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.


Usługa SMS dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Usługi Premium SMS dostarcza i obsługuje system Dotpay.Właściciel:
Oficyna Wydawnicza "OIKOS" Sp. z o.o.
ul. Kaliska 1/7
02-316 Warszawa
NIP: 118-00-09-226
Kontakt:
Dział prenumeraty:
tel.: 22 659 36 50
fax: 22 833 66 49
e-mail: prenumerata@oikos.net.pl