Bez Pługa / Dzień Pola z Amazone

W dniu 2 czerwca ponad 4 000 rolników, przedsiębiorców i partnerów handlowych z Niemiec oraz 2 000 gości z 29 krajów z zagranicy uczestniczyło w Międzynarodowym Dniu Pola Amatechnika w Hasbergen-Gaste. Zgromadzeni mieli okazję poznać aktualne rozwiązania Amazone z zakresu programu maszyn rolniczych i komunalnych.

 

Głównym celem przedsięwzięcia była prezentacja szerokiej gamy wszystkich nowości pokazanych na Agritechnice. Dzięki 65 maszynom wystawowym, 31 maszynom prezentowanym na ringu oraz kolejnym 16 w praktycznym pokazie na polu goście mogli zapoznać się z aktualną ofertą Amazone. Przedstawiono również dziewięć nowości technicznych, które premierowo można było zobaczyć na Amatechnice. W centrum uwagi była tu wzajemna wymiana doświadczeń i poglądów z klientami Amazone.
 
Firma zaprezentowała swoje innowacje w narzędziach uprawowych, siewnikach, maszynach do rozsiewu nawozów i opryskiwaczach. W przedstawionych rozwiązaniach dało się zauważyć stały trend wzrostu szerokości roboczych maszyn do uprawy gleby, zastosowanie wysoko wyspecjalizowanej elektroniki, która jeszcze bardziej poprawia precyzję czy opłacalność produkcji.
 
W „Centrum Informacji Precyzyjnego Rolnictwa” goście mieli możliwość zapoznania się z aktualnymi rozwiązaniami w obszarze Precision Farming. Obok Amazone, swoją ofertę pokazali tam producenci rozpylaczy, elektroniki, czujników i oprogramowania dla branży rolniczej. Prezentujący nie skupiali się tylko na funkcjach, ale także na łatwości obsługi oraz pomocy elektroniki w ochronie środowiska czy redukcji kosztów.

 
 
Amatechnica2016_Vorfuehrung_d3_2884_kw_400

Wystawę Amatechnica odwiedziło ok. 4 000 rolników z Niemiec i 2 000 gości  z 29 krajów z zagranicy .

Amatechnica2016_Impressionen_d0_sh_7109_400

Podczas pokazów zaprezentowano nowości w wyposażeniu maszyn Amazone. Tu można zobaczyć kompaktową bronę talerzową Catros+ 12003-2TS o szerokości 12 m.
 
Amatechnica2016_Impressionen_d3_2895_400

W "Centrum Informacji Precyzyjnego Rolnictwa " goście mogli zapoznać się z aktualnymi rozwiązaniami w zakresie Precision Farming.
 
Amatechnica2016_Volti_d0_kw_8964_kw_400

W ramach programu Amatechnica swoje niezwykłe umiejętności zaprezentowała grupa woltyżerska.W programie wystawy znalazła się prezentacja maszyn w ringu oraz pokazy polowe.