Bez Pługa / Giełda usług rolnych w wersji mobile
Rok 2017 może bez wątpienia stać się przełomowym okresem dla rolników ceniących nowoczesne rozwiązania i technologie informatyczne, pozwalające im jeszcze skutecznej zarządzać własnym biznesem. Na rynku pojawiła się bowiem aplikacja mobilna, spełniająca rolę giełdy usług rolnych.
 
Aplikacja ta jest prostym narzędziem, pozwalającym szybko odnaleźć interesujące oferty wynajmu maszyn i sprzętów rolnych w danej okolicy oraz skontaktować się z ogłoszeniodawcą. Umożliwia także dodawanie własnych ogłoszeń i stały dostęp do odpowiedzi od zainteresowanych. Jej głównym zadaniem jest maksymalne uproszczenie poszukiwań konkretnych usług, czy też prezentacji własnego sprzętu, który może posłużyć innym, generując przy tym dla przedsiębiorcy dodatkowy zarobek z wynajmu.


 
Wprowadzamy na rynek nową usługę, która połączy rolników oferujących wypożyczenie sprzętu oraz świadczących usługi z osobami poszukującymi takich rozwiązań. Do tej pory rozwiązanie to - pomimo prężnego rozwoju rynku - nie było eksploatowane. Rynek działał w oparciu o relacje międzyludzkie i miał nieustrukturyzowany charakter. Stroną inicjującą transakcje najczęściej były podmioty wyrażające zapotrzebowanie na usługi, dlatego też chcemy w oparciu o aplikację budzić świadomość, jak w łatwy sposób zyskać dodatkowy budżet, dzięki udostępnieniu innym osobom swoich urządzeń. Narzędzie zapewnia szeroką ofertę i ma ogromny potencjał, by dzięki swojej wąskiej specjalizacji wyprzeć popularne portale ogłoszeń lokalnych – komentuje Milena Wasielak, Specjalista ds. Marketingu AgroDeal.AgroDeal jest dostępna bezpłatnie dla użytkowników urządzeń z systemem Android. Będzie dostępna także w formie przyjaznej w użytkowaniu strony internetowej.