Bez Pługa / John Deere kupuje włoskiego producenta opryskiwaczy
Firma John Deere opublikowała dziś informację o zakupie firmy Mazzotti, prywatnego producenta opryskiwaczy z siedzibą w Ravennie we Włoszech.
 
- Marka Mazzotti jest znana ze swojej innowacyjności, a także dużej wiedzy eksperckiej i ciekawej stylistyki w produkcji opryskiwaczy - mówi John May, President, Agricultural Solutions & Chief Information Officer, reprezentujący zarząd Deere & Company.  - Przejęcie firmy Mazzotti daje firmie John Deere możliwość jeszcze lepszej obsługi klientów na rynkach europejskich – dodaje.
 
Mazzotti, rodzinna firma z 30-letnią tradycją, zachowa swoją nazwę, znak handlowy i w ramach swoich obowiązujących nadal umów, będzie nadal dostarczać swoim klientom wysokiej jakości produkty i usługi. - W efekcie dzisiejszego ogłoszenia, firma Mazzotti, będzie miała pełne wsparcie w umacnianiu swojej pozycji na rynku opryskiwaczy ze strony John Deere - mówi May.
 
Deere & Company (
www.JohnDeere.com) jest światowym liderem w dostarczaniu zaawansowanych produktów i usług wszystkim, którzy są powiązani z ziemią oraz każdemu, który uprawia, zbiera, sieje i buduje, aby zaspokoić szybko rosnące zapotrzebowanie światowe na żywność, paliwo, schronienie i infrastrukturę. Od roku 1837 firma John Deere dostarcza innowacyjne produkty wysokiej jakości stworzone w oparciu o tradycję uczciwości.  

Źródło: Informacja prasowa John Deere.