Bez Pługa / John Deere zaprezentuje nową serię ciągników

Wraz z początkiem czerwca John Deere ogłosił, że w trzecim kwartale 2016 roku zaprezentuje nową serię ciągników użytkowych klasy Premium. Premiera odbędzie się na targach we Francji, Niemczech, Włoszech i Polsce. 

 
Nowa seria to kompaktowe i wydaje ciągniki, których wprowadzenie zastąpi poprzednią serię 5R. W ostatnich latach to właśnie ciągniki serii 5R cieszyły się największym zainteresowaniem w ofercie John Deere Polska. Wielu użytkowników maszyn zwracało uwagę, że seria 5R stanowiła optymalne rozwiązanie do pracy z ładowaczem czołowym. W okresie od czerwca 2012 do września 2014 zarejestrowano ponad 700 egzemplarzy poprzedniej serii 5R.
 
Premiera nowej serii 5 ma się odbyć podczas jesiennych targów. - Wysokowydajne i kompaktowe ciągniki zostały stworzone z myślą o tym, by zastąpić poprzednią serię 5R w segmencie ciągników Premium. Zostaną po raz pierwszy zaprezentowane w trzecim kwartale 2016 roku. Ciągnik oficjalnie będzie przedstawiony podczas wystawy Agro-Show w Polsce – zapowiada Piotr Dziamski z John Deere Polska.
 
Ze względu na ogromną popularność poprzedniej serii 5R John Deere Polska liczy na duże zainteresowanie nowymi ciągnikami po jesiennych targach.