Bez Pługa / ​Już wkrótce czwarta edycja wystawy Mazurskie AGRO SHOW Ostróda
Wystawa odbędzie się w dniach 10-11 lutego 2018 roku w nowoczesnym kompleksie wystawienniczym Expo Mazury w Ostródzie. To już za dwa miesiące! W przededniu kolejnego sezonu, podobnie jak w latach poprzednich, zostanie zaprezentowana najnowsza oferta maszyn i urządzeń rolniczych. Na wystawie obecni będą wszyscy czołowi dystrybutorzy z regionu północno-wschodniej Polski, którzy na swoich stoiskach pokażą dostępne maszyny i urządzenia krajowych i zagranicznych marek.

Wystawa MAZURSKIE AGRO SHOW powstała przede wszystkim z myślą o rolnikach z województwa warmińsko-mazurskiego i województw ościennych. Pierwsze trzy edycje imprezy okazały się niesamowitym sukcesem organizacyjnym i frekwencyjnym. Wystawa cały czas się rozwija. Stała się doskonałym miejscem nie tylko do zapoznania się z kompleksową ofertą maszyn, ale również do dokonania zakupów przez przybyłych na imprezę rolników, tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu.

„Jako doświadczony organizator plenerowych Międzynarodowych Wystaw Rolniczych AGRO SHOW - będących największymi tego typu imprezami wystawienniczymi w Europie - nie szczędziliśmy wysiłków, aby osiągnąć sukces również w przypadku przygotowania profesjonalnej wystawy halowej. Bazując na doświadczeniach z trzech poprzednich edycji i biorąc pod uwagę rosnącą liczbę wystawców i odwiedzających przekonaliśmy się, że udało nam się stworzyć ważne i oczekiwane przez rynek wydarzenie branżowe dedykowane rolnikom z północno-wschodniej Polski. Sprawdza się i formuła imprezy i jej termin. Bardzo nas to cieszy!” - mówi Michał Spaczyński, Wiceprezes Zarządu - Dyrektor Zarządzający Polskiej Izby Gospodarczej Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

MAZURSKIE AGRO SHOW 2018 odbędzie się w największych halach obiektu Expo Mazury. To jedno z najnowocześniejszych centrów targowych w tej części Europy i zarazem doskonałe miejsce prezentacji dla: producentów i dystrybutorów maszyn, firm nasiennych, przedsiębiorstw nawozowych, prasy branżowej, organizacji rolniczych oraz innych podmiotów i instytucji związanych z rolnictwem. Na wystawie swoje miejsce będą miały również punkty doradcze Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz innych agencji rządowych związanych z rolnictwem. Dla rolników będzie to zatem doskonała i niepowtarzalna okazja, by uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące branży, szczególnie w kwestii PROW czy dotacji unijnych.

MAZURSKIE AGRO SHOW to niewątpliwie profesjonalna płaszczyzna prezentacji maszyn i urządzeń dla rolnictwa oraz nowych rozwiązań dedykowanych branży. Podczas pobytu na wystawie w Ostródzie swoją fachową wiedzę będzie mógł poszerzyć każdy kto jest zainteresowany aktualnym stanem i kierunkiem rozwoju techniki rolniczej. „Przewidujemy, że tradycyjnie już największą atrakcją dla rolników będą ekspozycje maszyn i urządzeń rolniczych. A tych na naszej wystawie z pewnością nie zabraknie! Zaprezentują się wszystkie czołowe marki. Obecni będą wszyscy liczący się dystrybutorzy i producenci w regionie. Każdy rolnik będzie więc mógł znaleźć coś dla siebie i efektywnie spędzić czas. Bowiem będzie można nie tylko obejrzeć maszyny, ale również je kupić.” – dodaje Michał Spaczyński.

Podobnie jak w latach ubiegłych, patronat honorowy nad wystawą objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Pan Krzysztof Jurgiel. Patronat medialny nad wydarzeniem kolejny rok z rzędu sprawować będzie TVP 1.

Wstęp na wystawę, parkingi oraz katalogi wystawy będą bezpłatne. Wystawa odbędzie się w dniach 10-11 lutego 2018 roku i będzie czynna dla odwiedzających w godzinach: 9:00-17:00. Adres wystawy: Expo Mazury, ul. Grunwaldzka 55, 14-100 Ostróda.

W tym samym terminie na terenie kompleksu wystawienniczego Expo Mazury odbędzie się również Warmińsko-Mazurska Wystawa Zwierząt Hodowlanych.

ZAPRASZAMY!

Organizator: Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Źródło: Informacja prasowa – MAZURSKIE AGRO SHOW 2018