Bez Pługa / MAZURSKIE AGRO SHOW OSTRÓDA 2017
Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych organizator AGRO SHOW - największej plenerowej wystawy rolniczej w Europie, zaprasza na trzecią edycję wystawy rolniczej pod nową nazwą MAZURSKIE AGRO SHOW OSTRÓDA 2017
 

 
Impreza odbędzie się 11-12 lutego 2017 roku na terenie EXPO MAZURY na ul. Grunwaldzkiej 55. Jest to pierwsza tak kompleksowa i w pełni profesjonalna wystawa rolnicza w północnej Polsce.
 
MAZURSKIE AGRO SHOW powstało z  myślą o wszystkich rolnikach Polski północno – wschodniej. To jedyna okazja, aby w przede dniu kolejnego sezonu zaprezentować swoją najnowszą ofertę i spotkać się bezpośrednio z rolnikami w tej części kraju.
 
MAZURSKIE AGRO SHOW odbywać się będzie w nowoczesnym kompleksie wystawienniczym „EXPO MAZURY” o łącznej powierzchni ponad 35 000 m2.
Jako organizator, wszystkim zwiedzającym zapewniamy:
-wstęp wolny,
-bezpłatny parking i katalog wystawy,
-dofinansowujemy przyjazdy grupowe.
 
To doskonałe miejsce prezentacji dla: producentów maszyn, dystrybutorów maszyn,  prasy branżowej, organizacji rolniczych i innych podmiotów i instytucji związanych z rolnictwem.
Nie może tam Państwa zabraknąć. Już dziś zachęcamy do rezerwowania powierzchni wystawienniczej. Formularze zgłoszeniowe dostępne są pod adresem:
http://www.agroshow.eu/arena/175,formularze-zgloszeniowe-2017.html


Serdecznie zapraszamy.
Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych