Bez Pługa / Nowa siedziba ZETOR POLSKA

W tym roku marka ZETOR świętuje 70. urodziny. Z okazji jubileuszu przedstawiciel marki ZETOR w Polsce otwożył w połowie sierpnia nową siedzibę firmy. Dla wszystkich klientów, partnerów i pracowników oznacza to wyższą jakość i komfort oferowanych usług, a także stworzenie odpowiedniego, reprezentacyjnego zaplecza dla czerwonych ciągników ZETOR.

 
 

 Nowa siedziba firmy znajduje się w bardziej dogodnej lokalizacji – w pobliżu głównych dróg prowadzących do Wrocławia i Poznania, a także niedaleko planowanej obwodnicy miasta. Dzięki takiemu położeniu klienci i partnerzy mogą łatwiej dotrzeć do centrali firmy.

Na powierzchni 3 ha znajduje się nie tylko magazyn nowych ciągników. Wybudowano także przestrzeń wystawienniczą, gdzie odwiedzający mogą zapoznać się z historią marki oraz ze współczesnymi i historycznymi modelami ciągników. Do dyspozycji jest również tor zewnętrzny i miejsce do testowania poszczególnych urządzeń. W części biurowej znajduje się kilka sal spotkań i konferencyjnych. Stworzono również zaplecze serwisowe i magazyn z częściami zamiennymi. W siedzibie znajduje się sklep z częściami zamiennymi, gadżetami reklamowymi i innymi drobnymi przedmiotami z oferty marki ZETOR. Parking przed budynkiem zapewnia optymalną liczbę miejsc i wygodne parkowanie dla odwiedzających i pracowników firmy.

Nowa siedziba zapewnia dwukrotnie większą powierzchnię użytkową niż pierwotna siedziba. Większa powierzchnia zapewni klientom szersze i większe dopasowanie do ich potrzeb podczas wyboru urządzenia czy też jego prezentacji. Nowa przestrzeń jest przystosowana również do prowadzenia prezentacji i szkoleń, a nawet do wizyt szkolnych wycieczek i osób zainteresowanych poznaniem marki ZETOR.

Całkowity koszt budowy nowej centrali przekroczył 60 mln CZK. Zarówno sam budynek, jak i cała przestrzeń zostały urządzone zgodnie z korporacyjnym stylem marki, tworząc nowoczesną i reprezentacyjną przestrzeń marki ZETOR w Polsce.