Bez Pługa / Nowe rozmiary opon Alliance
Alliance wprowadza do swojej oferty nowe rozmiary opon do upraw międzyrzędowych, wzbogacając tym samym gamę produktów dla rozwijających duże prędkości opryskiwaczy samojezdnych i ciągników do pracy w trudnych warunkach.

W porównaniu do opon tradycyjnych, Alliance AGRIFLEX 354 i Alliance AGRIFLEX 363 w widoczny sposób ograniczają ugniatanie gleby, jedocześnie zwiększając komfort jazdy i stabilność pojazdu na drodze. Oba modele opon zostały wyposażone w technologie IF i VF, które w znaczny sposób zwiększają osiągi maszyn, zapewniając tym samym widoczne korzyści finansowe dzięki zwiększonej wydajności i obniżeniu kosztów pracy na godzinę.

Alliance AGRIFLEX+ 354 VF
Alliance 354 AGRIFLEX to opony doskonale nadające się do stosowania w wysokowydajnych opryskiwaczach, które obecnie dostępne są również w rozmiarze 480/95R50 z najnowocześniejszą technologią VF. Model ten został opracowany, aby zapewnić maksymalną ochronę gleby i wydajność maszyn: umożliwia przewożenie do 40% cięższego ładunku w porównaniu ze standardowymi oponami do upraw międzyrzędowych lub opryskiwaczy. Z kolei model 354 AGRIFLEX+ zapewnia standardową nośność przy ciśnieniu opon mniejszym o 40%. Model 354 AGRIFLEX+ eliminuje konieczność dostosowywania ciśnienia opon do stopnia napełnienia zbiorników, a maszyna może standardowo poruszać się na oponach o niższym poziomie ciśnienia. Opony AGRIFLEX+ 354 charakteryzują się większą powierzchnią nacisku zapewniającą lepszą przyczepność, zmniejszają zużycie paliwa i zwiększają ogólną wydajność maszyn.

Alliance AGRIFLEX 363 IF/VF
Model Alliance A363, który zawsze znajdował się w ścisłej czołówce opon do upraw międzyrzędowych, dostępny jest teraz w 4 nowych rozmiarach (VF 270/95R48, VF 230/95R48, VF 270/95R54 oraz VF 380/90R46). Alliance 363 AGRIFLEX (IF) IMPROVED FLEXION oraz VERY HIGH FLEXION (VF) to  opony, które sprawdzają się w nowoczesnych maszynach do oprysku pól. Modele z technologią VF umożliwiają pracę przy większym odkształceniu opon, zapewniając nawet o 40% większą nośność niż opony standardowe przy identycznym ciśnieniu napompowania. Wysoki wskaźnik porowatości gwarantuje dużą powierzchnię nacisku i długi okres eksploatacji bieżnika. Kierunkowe ułożenie występów bieżnika zapewnia wysoką przyczepność i niski opór toczenia, a niewielkie bloki zapewniają doskonałą przyczepność podczas jazdy po luźnej glebie.