Bez Pługa / Polagra-Premiery - grunt pod nowe kontakty
Zapraszamy na nasze stoisko targowe nr 1a w pawilonie 3a! 
Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY rozpoczną się już w najbliższy czwartek. Organizatorzy wspólnie z wystawcami, przedstawicielami związków, stowarzyszeń oraz mediami branżowymi przygotowali wiele prekursorskich rozwiązań, które niebawem będą mieć swoją PREMIERĘ właśnie w Poznaniu. 
 
POLAGRA-PREMIERY to największe święto rolnicze w Europie Środkowo-Wschodniej. W historii Targów nawiązane zostały silne relacje, na które cały zespół pracował latami. Poprzednia edycja wydarzenia postawiła wysoko poprzeczkę. – Dlatego dołożyliśmy wiele starań, by udało się nam pobić rekordy w każdej kategorii sprzed dwóch lat – tłumaczy Jakub Patelka, dyrektor projektu. Efektem będzie niezwykle pokaźna prezentacja maszyn i urządzeń rozlicznych, która z pewnością zadowoli zwiedzających. – Na Targach pojawią się zarówno liderzy branży rolniczej, jak i firmy o wąskim profilu działalności – dodaje. Znakomite grono wystawców przyciągnie do Poznania również osoby decyzyjne z branży rolniczej: handlowców, kupców, dealerów, właścicieli gospodarstw rolnych. – Branża rolnicza niewątpliwie nadal jest filarem polskiej gospodarki. Niepodważalne dowody tej tezy będzie można zobaczyć już w czwartek na Międzynarodowych Targach Rolniczych POLAGRA PREMIERY – pointuje Jakub Patelka.

POLAGRA-PREMIERY to przewodnik po polskich i zagranicznych markach rolniczych. Na Targi zapraszają m.in.: Big Dutchman Polska Sp. z o.o., HORSCH, PÖTTINGER, Zetor, John Deere, KORBANEK, Metal-Fach, Poznańska Hodowla Roślin, BIN, KFMR KRUKOWIAK, Grupa Agro7, SaMASZ, Matermacc, DRAMIŃSKI, KUNH, Joskin Polska, New Holland, AGCO Sp. z o.o.  czy Lemken Polska i wiele innych.

Dbając o kompletną informację dla zwiedzających i wzmocnienie rozpoznawalności nowych produktów każde z innowacyjnych rozwiązań zostanie oznaczone znakiem NOWOŚĆ. Obecność prekursorskich pomysłów nagrodzonych prestiżową nagrodą – Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich – zostanie również odnotowana na mapach i w materiałach informacyjnych.

POLAGRA-PREMIERY to miejsce spotkań biznesowych, na które z niecierpliwością czekają ich uczestnicy. Czas spędzony na Targach umożliwi nawiązanie kontaktów handlowych oraz poszerzenie wiedzy, dzięki udziałowi w licznych wydarzeniach towarzyszących. Przedstawicieli branży rolniczej zainteresowanych przyjazdem na Targi zapraszamy do rejestracji oraz pobierania bezpłatnych  zaproszeń na Targi za pomocą serwisu www.mtp24.pl
 
Najważniejsze informacje o Targach znajdziecie na www.polagra-premiery.pl.