Bez Pługa / Väderstad CrossCutter Disc
Nowy i wyjątkowy talerz Väderstad CrossCutter Disc został nagrodzony w kategorii Maszyna Roku 2018 podczas targów Agritechnica w Hanowerze.
 
Nagroda w kategorii "Maszyna roku 2018" przyznawana jest przez jury europejskich dziennikarzy branży rolniczej. Podczas oficjalnej ceremonii na targach Agritechnica Prezes Zarządu Väderstad Crister Stark przyjął nagrodę.


 
- W Väderstad jesteśmy bardzo dumni i cieszymy się, że CrossCutter Disc jest nagradzany w tej kategorii. Wyposażanie agregatu talerzowego Väderstad Carrier w CrossCutter Disc umożliwia prowadzenie intensywnej uprawy ultra-płytkiej, zapewniając ogromne korzyści agronomiczne, mówi Crister Stark, Prezes Zarządu w Väderstad.
 
Unikatowy talerz CrossCutter przeznaczony jest do intensywnej ultra-płytkiej uprawy do głębokości 2-3 cm. Ze względu na kształt talerza i wysokiej jakości szwedzkiej stali CrossCutter Disc zapewnia pełne podcięcie i intensywne mieszanie przy bardzo małej głębokości roboczej.


 

- CrossCutter Disc sprawdza się znakomicie na ściernisku po rzepaku i roślinach okrywowych, a jednocześnie zapewnia korzyści na ściernisku zbożowym - mówi Mattias Hovnert, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Väderstad - Talerz CrossCutter Disc pracuje bardzo intensywnie przy niskim zapotrzebowaniu na moc i przy wysokiej prędkości nawet do 20 km/h.


 


Talerz CrossCutter Disc firmy Väderstad został nagrodzony tytułem "Machine of the Year 2018" podczas oficjalnej ceremonii rozdania nagród na targach Agritechnica 14 listopada.