Bez Pługa / Zapraszamy na Agro-Show 2018
Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie Środkowo-Wschodniej. W tym roku ma miejsze już XX edycja imprezy. 
Agro-Show 2018 odbędzie się w dniach od 20 do 23 września, potrwa zatem od czwartku do niedzieli, a nie jak dotychczas - od piątku do poniedziałku.

 

"Magazyn Technologii Bezorkowych Bez Pługa" serdecznie zaprasza do odwiedzenia naszego stoiska, które znajduje się w sektorze B 371
Dla  prenumeratorów i czytelników przygotowaliśmy szereg atrakcji. Każdy, kto zdecyduje się zaprenumerować magazyn "Bez Pługa", będzie mógł wylosować
dwa redakcyjne gadzety. Również każdy z czytelników, który kupi numer aktualny lub archiwalny otrzyma od nas redakcyjny gadzet. Do rozdania mamy czapeczki, notesy, długopisy, kubeczki, breloczki.

Przyjdz na stoisko "Bez Pługa",  skorzystaj z naszej ofert i weź udział w konkursie "BEZORKA na OKRĄGŁO". Regulamin konkursu magazynu „Bez Pługa”
 
Postanowienia ogólne

 1. Uczestnikami Konkursu mogą być osoby pełnoletnie.
 2. Organizator zastrzega sobie prawo niedopuszczenia do udziału w konkursie osób, których zachowanie sugeruje, że znajdują się w stanie wskazującym.
 3. Uczestnik bierze udział w konkursie na własną odpowiedzialność. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia ciała Uczestnika konkursu bądź osób postronnych, jak również szkody materialne spowodowane przez Uczestnika.
 
Warunki udziału w Konkursie
 1. Zadaniem Uczestnika konkursu jest oddanie celnego strzału rzutką do tarczy. 
 2. Przed wykonaniem rzutu Uczestnik musi upewnić się, że znajduje się na linii rzutu oraz, że w jej otoczeniu nie znajdują się osoby postronne.
 3. Uczestnik ma prawo wykonać jeden rzut próbny, drugi rzut jest rzutem konkursowym.
 4. Uczestnik ma prawo zrezygnować z rzutów próbnych. W takim przypadku przed wykonaniem rzutu zobowiązany jest poinformować o tym przedstawiciela organizatora.
Przyznawanie nagród
 1. Nagrodami w konkursie są gadżety reklamowe: czapeczki, długopisy, breloczki i kubeczki.
 2. Warunkiem uzyskania nagrody jest wykonanie rzutu konkursowego, w wyniku którego rzutka utrzymuje się na tarczy, w strefę oznaczoną symbolem nagrody.
 3. Każdy Uczestnik ma prawo do zdobycia jednej nagrody. Wykonanie drugiego rzutu konkursowego jest możliwe po wykupieniu prenumeraty miesięcznika „Bez Pługa”.
 4. Nagrody są przyznawane bezpośrednio po wykonaniu celnego rzutu.
 5. W przypadku trafienia rzutką w pole oznaczone symbolem nagrody, która wyczerpała się, Uczestnik ma prawo samodzielnego wyboru nagrody spośród pozostających w dyspozycji organizatora.